17.kolo OŠK Smilno-TJ Družstevník Stuľany

Zápas 17. kola futbalovej sezóny 2014/2015
OŠK Smilno  - TJ Družstevník Stuľany

     Posledný domáci zápas sezóny sme odohrali proti mužstvu zo Stuľan dňa 14.6.2015. Chlapci už vopred vedeli, že potrebujú zvíťaziť, ak ešte chcú mať možnosť zabojovať o postup. Od úvodu zápasu sme boli lepším mužstvom ovládajúcim stred poľa. V zápase nám vychádzali hlavne akcie po krajoch ihriska a následných centroch, čo sa nedeje často. Hostí sme pustili k jednej šanci za celé stretnutie a k zopár rohom.
     Gólovo to bolo veľmi zaujímavé, jednoznačne sa dá hovoriť o " one man show", keďže o všetky 4 góly sa postaral hráč Ján Štefančík (11). Tie si rozdelil rovnomerne po dva na každý polčas. Nádherný bol najmä 3. gól z priameho kopu v 62. minúte z 30 metrov. Ten posledný strelil v poslednej minúte hry.
     Počas druhého polčasu nastali na strane Smilna až 3 striedania hráčov a na ihrisko tak postupne prichádzali nové sily. Zápas skončil 4-0 v náš prospech a keďže Chmeľová vyhrala v Kobylách, definitívne sme stratili šancu na 1. miesto v tabuľke. Avšak nám to pomohlo v boji o 2. miesto, lebo v poslednom kole sezóny nám stačí bod na jeho definitívu. 

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok