Stolno-tenisový vianočný turnaj

    Turnaj na webAj počas najkrajších sviatkov v roku je dobré si zašportovať. Tejto myšlienky sa chytili hlavní organizátori vianočného turnaja v stolnom tenise a šípkach, teda starosta obce Bc. Vladimír Baran a obecná kultúrno-športová komisia. Turnaj sa konal v priestoroch obecného úradu dňa 28.12.2014 so začiatkom od 14.00 hod. Účasť bola pomerne vysoká, až prekvapujúca, zúčastnili sa aj hráči zo susednej obce Zborov. Väčší záujem bol o stolný tenis, kde sa prihlásili prevažne muži, avšak nakoniec sa nazbieralo veľa záujemcov aj v hre šípok. Tie si zahrali hlavne deti, ženy, ale aj muži.Atmosféra bola príjemná, veselá, ľudia sa mali možnosť stretnúť a porozprávať. Bolo pripravené aj malé občerstvenie v podobe pochúťok, horúceho čaju a káva. 
    Veľká vďaka patrí aj všetkým ostatným, ktorí neváhali a radi sa zapojili do organizácie a dozerali na hráčov ako rozhodcovia či pomohli iným spôsobom, aby všetko dobre dopadlo. Ceny pre víťazov poskytol Obecný úrad, športová predajňa Topa šport v Bardejove, taxislužba Golden taxi a Jaroslav Špik zo Ski/sun area Makovica.

     Stolný tenis sa hral v dvoch kategóriách - dospelí a deti a mládež, v šípkach len jedna zložená zo všetkých vekových kategórií. Víťazmi v šípkach sa nakoniec stali: 1. miesto - Marcin Štefan, 2. miesto - Magoč Lukáš a na 3. mieste sa umiestnila Barnová Klára.
    V stolnom tenise to bolo zaujímavé až do posledných finálových kôl. V kategórii deti a mládež sa na 1. mieste umiestnil Kuruc Marek zo Zborova, na peknom 2. mieste skončil Velička Viktor a 3. sa ušlo Kurucovi Timotejovi zo Zborova. V kategórií dospelých skončili medzi tromi najlepšími hráčmi Magoč Štefan (1.miesto), Štefančík Ján st. a 3. miesto obsadil Tomeček Vladimír. Všetci víťazi si odniesli pekné ceny.
    Víťazom srdečne blahoželáme a tým čo sa im nepodarilo vyhrať, keďže víťazmi nemôžu byť všetci, veľmi pekne ďakjeme za účasť. Veríme, že sa vám 1. ročník vianočného turnaja páčil a že sa uskutoční aj o rok a bude o čosi lepší a zaujímavejší. 

                                                                                                                                      [M.B.]

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok