,,Nebeská reklamná agentúra" v Smilne

logo    Mládežnícka divadelná skupina zo Zborova si pripravila ďalšie zo svojich predstavení, tentokrát s názvom ,,Nebeská reklamná agentúra". Po vydarenej premiére doma v Zborove, ktorá sa konala 23.12.2014, zavítali aj k nám do Smilna. Predstavenie sa odohralo v sále Obecného úradu na Troch kráľoch, 6.1.2015 od 15.00 hod. Sála sa naplnila dostatočným počtom zvedavých divákov, ktorí sa na nich už vopred tešili. Povinnosti išli bokom a poobedie si pekne spestrili, ľudia sa mali možnosť stretnúť a porozprávať, samozrejme, aj kultúrne vyžiť.

    Keď bolo všetko pripravené, už nič nebránilo tomu, aby sa predstavenie začalo. Hlavnou myšlienkou hry bolo pochopiť posolstvo v podobe hviezdy, že Ježiš sa narodil pre chudobných a trpiacich. Napriek zmätkom v Nebeskej reklamnej agentúre, kde mali jej pracovníčky zabezpečiť príchod Ježiška na svet v dobrom hoteli, sa nakoniec narodil v maštali. K rozruchu prispeli aj nebeskí novinári a šéfovi NRA neostávalo nič iné, len zvolať tlačovú konferenciu a situáciu vysvetliť. Nakoniec všetko dobre dopadlo podľa toho, ako to bolo predpovedané prorokmi. 

    Diváci odišli domov spokojní, mali možnsť zanechať písomnú správu v knihe odkazov a tí čo chceli, mohli dobrovoľne finančne priespieť na podporu Mládežníckej divadelnej skupiny. Sme radi, že znova zavítali aj do našej obce a už teraz sa tešíme na ich ďalšie predstavenia. 

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok