2% pre PATRIU SMILNO

Vážení a milí,

aj tento rok oslovujeme všetkých "patriotov" našej obce, priateľov a dobrodincov o 2% z Vašich daní. Tieto finančné prostriedky budú nasmerované k materiálom a prácam súvisiacim s výstavbou vyhliadkovej veže na Smilnianskom vrchu, najvyššom vrchu Ondavskej vrchoviny. Bude to veľká stavba a každé euro sa zíde. 

Občianske združenie PATRIA SMILNO Vám bude veľmi vďačné za tento Váš príspevok, ktorý Vašu peňaženku nebude stáť nič, len požiadate svojho zamestnávateľa o vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane z prijmov zo závislej činnosti, vypíšete priložené vyhlásenie a podáte na Daňovom úrade, alebo to prineste alebo pošlite emailom (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.na Obecný úrad v Smilne a my to vybavíme za Vás.

Okrem vyhlásenia prikladáme aj Členskú prihlášku v prípade, že sa chcete stať členmi nášho združenia.

Veríme, že pandemická situácia sa už tento rok zlepší a naše združenie bude môcť napĺňať športové a kultúrne ciele v našej obci.

                                                                 Marcel Baran, predseda OZ PATRIA SMILNO

pdfVyhlásenie o poukázaní 2% z dane - PATRIA SMILNO120.5 KB

docxČlenská prihláška - PATRIA SMILNO12.67 KB

logo patria v1 b

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok