16. kolo OŠK Smilno - OFK Rokytov

Zápas 16. kola futbalovej sezóny 2014/2015
OŠK Smilno  - OFK Rokytov

     Zápas medzi Smilnom a Rokytovom sa odohral na futbalovom ihrisku v Smilne dňa 7.6.2015. Výsledkovo je prekvapením jarnej časti sezóny, ktorý sme začali zle, keď po nedorozumení v obrane sme prehrávali už v 4. minute 0-1. To chlapcov naštartovalo, zvýšili aktivitu, čo im prinieslo po ruke v pokutovom území pokutový kop, ktorý Ján Štefančík premenil. Po tomto góle sa hra prelínala hore dole a súperovi sa do prestávky podarilo skórovať ešte dvakrát. Posledné slovo pred prestávkou však mali naši futbalisti, keď sa po štandartke najlepšie zorientoval hráč Magoč a upravil výsledok na polčasových 2-3.
     Do 2. polčasu sme nastúpili s odhodlaním vzrátiť osud zápasu vo svoj prospech, ale po aktivite a veľkej snahe sa im podarilo len vyrovnať. Tento gól sa podarilo streliť v 78. min Ondrejovi Česlovi. Celková atmosféra zápasu bola typická futbalová, diváci naplno povzbudzovali, hra mala dynamiku, napätie, vždy sa niečo dialo.
     Treba priznať, že aj súper predviedol dobrý výkon, ktorý určite nezodpovedá jeho postaveniu v tabuľke a bod si zaslúžil.

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok