13.kolo: TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno

Zápas 13. kola futbalovej sezóny 2014/2015
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno

     Ďalší futbalový zápas súťaže II. triedy dospelých ObFZ Bardejov sa odohral dňa 17.5.2015 na ihrisku v obci Kobyly. Domáce mužstvo tentokrát privítalo našich futbalistov z OŠK Smilno.
     Zápas mužstiev o špicu tabuľky sa pre nás začal veľmi prekvapujúco, keď už v 3. minúte hlavný rozhodca Dubovecký odpískal diskutabilný pokutový kop v prospech súpera. Ten hravo premenil na gól hráč Jozef Čech-Gut a domáci tak vyhrávali 1-0. Smilno sa ale nevzdávalo, lepšie kombinovalo a prakticky celý prvý polčas sme boli lepším mužstvom na ihrisku. Vytvorili sme si zopár dobrých streleckých pokusov, mali sme veľa štandardiek, ale bez gólového efektu.
    Prestávka všetkým prospela, hráči si mohli na chvíľu oddýchnuť, rýchlo nabrať sily, ale hlavne vymyslieť taktiku hry na druhý polčas. Počas neho sa hra postupne vyrovnala, šance prichádzali aj na strane domácich. Avšak náš šikovný brankár Samuel Grobár zápas skvele zvládol a gól už neinkasoval. Bojovnosť a vytrvalosť našich chlapcov mali zmysel. Toľko očakávaný vyrovnávajúci gól sa nakoniec podarilo streliť po samostatnej akcii Ondrejovi Česlovi. Využil svoju rýchlosť a v 66. minuté zmenil výsledok na 1-1. Po tomto góle sa hra vyrovnala, ďalej sa už hralo hlavne na nakopávane lopty, ale šance už neprichádzali. Pár minút pred koncom sa ešte aj náš tréner rozhodol pre druhé striedanie hráčov, ale ani to už neprispelo k zmene stavu. Zápas sa skončil peknou remízou 1-1, čo v boji o čelo tabuľky nie je zlý výsledok.

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok