11.kolo FC Hervartov - OŠK Smilno,

Zápas 11. kola futbalovej sezóny 2014/2015
FC Poľnohospodár Hervartov - OŠK Smilno

    Futbalový zápas 2. kola jarnej časti sezóny sa odohral dňa 3.5.2015 na ihrisku v obci Hervartov medzi domácim mužstvom FC Poľnohospodár Hervartov a OŠK Smilno. K tej pravej atmosfére prispelo tiež pekné slnečné počasie a veľmi dobrý terén. Naši chlapci nastúpili do poľa len s jedenástimi hráčmi, bez náhradníkov. To ich akoby viac zomklo a viedli celý zápas k bojovnosti.
     Úvod zápasu sa niesol v spoznávaní súpera a hry hlavne v strede poľa. Prvý gól sa už v 8. minúte podarilo streliť domácim, keď po nedorozumení v našej obrane, Matúš Gbur zmenil skóre na 1-0. Ten istý hráč o necelých 7 minút, po nádhernej akcii domácich, ho upravil na 2-0. Pre náš tím to už nevyzeralo veľmi dobre, objavila sa nervozita, no nehrali vôbec zle. Prevahu v strede poľa sme si udržali hlavne vďaka veľmi dobrému výkonu Rondzika. Šance na našej strane pomaly pribúdali a v 28. minúte rýchly Česla po úniku znížil na polčasových 2-1.
Druhý polčas sme mali celú dobu prevahu, domácim postupne dochádzali sily, aj keď neustále hrozili. Tým, že sme chceli vyrovnať, hrali sme na 3 obrancov, čo bol z našej strany trochu risk. Dotiahnuť na remízu sa podarilo hráčovi Šimcovi v 68. minúte. Po priamom kope Čisárika, hneď o ďalšie 2 minúty, rozhodol víťazným gólom nestarnúci Magoč. Od tejto chvíle sa mužstvo Smilna stalo na ihrisku dominantným. To potvrdili a víťazstvo prikrášlili ďalšími gólmi J. Barna a O. Česla v závere zápasu, čím zvýšili konečný výsledok na 2:5.

© 2015 obec Smilno, designIT, s.r.o. a prispievatelia

Ont i ryggen Webdesign, tvorba web stránok