8.kolo TJ Stuľany - OŠK Smilno

8.kolo TJ Družstevník Stuľany - OŠK Smilno

Predposledný futbalový zápas v tomto kalendárnom roku sa odohral dňa 5.10.2014 na ihrisku v obci Stuľany medzi domácim mužstvom TJ Družstevník Stuľany a hosťami OŠK Smilno. Hlavný rozhodca Jozef Rondzik odpískal začiatok zápasu o 12.00 hod. Kapitánom na našej strane bol tentokrát Ján Štefančík, za Stuľany Matúš Adamčík. Prvý polčas bol aj napriek snahe, nasadeniu, šancí a dobrej hre menej zaujímavý, nepadol ani jeden gól. Avšak už v 8. minúte dostal žltú kartu domáci hráč B.Černický. Po prestávke vybehli futbalisti zo šatne s novou silou, povzbudení aj svojimi trénermi, čo sa prejavilo aj na ihrisku. Na našej strane došlo hneď k striedaniu hráčov, keď namiesto Klimoviča nabehol Horbaj, v 62′ ešte aj Šimca nahradil Mariančik. Ani to nám však veľmi nepomohlo, lebo hneď v 65 minúte sme dostali prvý gól, ktorý strelil Ondusko. Dobré príležitosti boli aj na strane Smilna, ale ani jedna lopta neprešla za bránkovú čiaru. Výhru Stuľan potvrdil gól Kucharika štyri minúty pred koncom zápasu, čím sa zvýšil stav na konečných 2:0.
Aj keď sme tento zápas prehrali, 2. miesto v tabuľke sa nám podarilo udržať aj naďalej. Celková bilancia je teda dobrá, zo 7 odohraných zápasov máme zatiaľ 5 víťazných a 2 prehraté.
Našich chlapcov čaká ešte jeden zápas na domácom ihrisku proti ,,ŠŠK pri ZŠ v Hažlíne” a my veríme, že šťastie bude znova stáť na našej strane.