Zápas skončil remízou

Sieť - Smilno    V sobotu, dňa 3.10.2015, sa na futbalovom ihrisku v Smilne odohral netradičný futbalový zápas, taký, aký v našej obci ešte nebol. Proti sebe nastúpili mužstvá: špeciálny výber OŠK Smilno a # SIEŤ Bardejov na čele s pánom Radoslavom Procházkom, predsedom strany. Hra sa začala o 11:00 hod tradičným nástupom hráčov do radu a podaním si rúk. Za SIEŤ si tiež zahral starosta obce Vladimír Baran, v bráne chytal Emil Čisárik, v tej druhej sa snažil zabrániť gólom Samuel Grobár. O poctivé pískanie sa postaral rozhodca Jakub Čisárik.

Polčasy mali skrátené, hralo sa po 35 minút. Napriek tomu, že išlo o priateľské stretnutie, zápas bol zaujímavý s peknými akciami, priamymi kopmi, šancami streliť gól, niesol sa v dobrej nálade. Tú vytváral hlavne hojný počet divákov, ktorí neváhali a prišli povzbudzovať. Koho, to už nezistíme :-) Hojný bol taktiež počet gólov na oboch stranách, spolu ich padlo 8, no boli spravodlivo rozdelené na 4:4. Radosť bola na oboch stranách. Po spoločnej fotke nasledovalo občerstvenie, všetkým sa podávala domáca mačanka s chlebom, čapované pivo či minerálka. Celý čas bol k dispozícií bufet na tribúne.
    Toto príjemné športové podujatie dopadlo podľa očakávania, možno aj lepšie. Dokonca prialo aj počasie. My len dúfame, že sa u nás v Smilne zástupcom strany # SIEŤ páčilo a odišli spokojní s dobrým pocitom.